Gəncə “KOB FEST”də məhsul və xidmətlərini nümayiş etdirmək istəyən sahibkarlar iyulun 31-dək KOBİA-ya müraciət edə bilərlər.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə 6-8 avqust tarixlərində Gəncə şəhərində “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası keçiriləcək.
Yarmarkada məhsul və xidmətlərini təqdim etmək istəyən Gəncə və ətraf bölgələrdən olan KOB subyektləri iyulun 31-dək Agentliyin saytındakı müvafiq formanı doldurmaqla müraciət edə bilərlər: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1 (“İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “KOB Fest – Gəncə” qeyd olunmalıdır).
Mikro və kiçik sahibkarların yarmarkada iştirak etməsi üçün ödəniş nəzərdə tutulmur.
“KOB FEST” sərgi-satış yarmarkasının məqsədi KOB subyektlərinin istehsal etdiyi məhsul və xidmətləri tanıtmaq və onların satış imkanlarını genişləndirməkdir. Yarmarka çərçivəsində mədəni-əyləncəli proqram da təşkil olunacaqdır.
Qeyd edək ki, 2024-cü il ərzində artıq Göygöl və Şəki şəhərlərində “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkaları təşkil olunub. Bu yarmarkalarda 170-dən çox KOB subyektinin məhsul və xidmətləri təqdim edilib və satışı həyata keçirilib.

Entrepreneurs wishing to showcase their products and services at the "KOB FEST" in Ganja can apply to KOBİA by July 31.
Under the auspices of the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA), the "KOB FEST" exhibition-sale will take place in Ganja from August 6 to August 8.
Entrepreneurs from Ganja and the surrounding regions who seek to participate in the exhibition can apply until July 31 by filling out the relevant form on the Agency's website: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1 (in the "Event you want to participate in" section, select "KOB Fest – Ganja").
Participation for micro and small entrepreneurs is free of charge.
The aim of the "KOB FEST" exhibition is to promote the products and services of small and medium-sized enterprises and to expand sales opportunities.
The exhibition will also feature cultural and entertainment events.
It is worth noting that in 2024, the “KOB FEST” trade exhibitions were already held in Goygol and Sheki.