Gəncə “KOB FEST”də məhsul və xidmətlərini nümayiş etdirmək istəyən sahibkarlar iyulun 31-dək KOBİA-ya müraciət edə bilərlər.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə 6-8 avqust tarixlərində Gəncə şəhərində “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası keçiriləcək.
Yarmarkada məhsul və xidmətlərini təqdim etmək istəyən Gəncə və ətraf bölgələrdən olan KOB subyektləri iyulun 31-dək Agentliyin saytındakı müvafiq formanı doldurmaqla müraciət edə bilərlər: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1 (“İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “KOB Fest – Gəncə” qeyd olunmalıdır).
Mikro və kiçik sahibkarların yarmarkada iştirak etməsi üçün ödəniş nəzərdə tutulmur.
“KOB FEST” sərgi-satış yarmarkasının məqsədi KOB subyektlərinin istehsal etdiyi məhsul və xidmətləri tanıtmaq və onların satış imkanlarını genişləndirməkdir. Yarmarka çərçivəsində mədəni-əyləncəli proqram da təşkil olunacaqdır.
Qeyd edək ki, 2024-cü il ərzində artıq Göygöl və Şəki şəhərlərində “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkaları təşkil olunub. Bu yarmarkalarda 170-dən çox KOB subyektinin məhsul və xidmətləri təqdim edilib və satışı həyata keçirilib.

Предприниматели, желающие представить свои товары и услуги на «KOB FEST» в Гяндже, могут подать заявку в KOBİA до 31 июля.
Под управлением Агентства по Развитию Малого и Среднего Бизнеса (KOBİA) выставка-продажа «KOB FEST» состоится в Гяндже с 6 по 8 августа.
Предприниматели из Гянджи и прилегающих регионов, желающие участвовать в выставке, могут подать заявку до 31 июля, заполнив соответствующую форму на сайте Агентства: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1 (в разделе «Мероприятие, в котором вы хотите участвовать» укажите «KOB Fest – Гянджа»).
Участие микро- и малых предпринимателей в выставке не требует оплаты.
Целью выставки «КОB FEST» является популяризация продукции и услуг, производимых малыми и средними предприятиями, а также расширение возможностей сбыта.