Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisində məhsul və xidmətlərini tanıtmaq istəyən KOB-ların nəzərinə!
KOB-ların məhsul və ximətlərinin tanıdılmasına dəstək məqsədilə "Rebuild Karabakh” Sərgisində KOBİA tərəfindən xüsusi stend qurulacaq.
15-17 oktyabr tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində 4-cü Azərbaycan Beynəlxalq Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisi ("Rebuild Karabakh 2024") keçiriləcək.
Mikro, kiçik və orta sahibkarlıq subyektlərinin məhsul və xidmətlərinin tanıdılmasına, satış imkanlarını genişləndirməsinə və yeni biznes əlaqələri qurmasına dəstək məqsədilə bu il də sərgidə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) xüsusi stendlə təmsil olunacaq.
Məhsul və xidmətlərini ödənişsiz olaraq KOBİA-nın stendində sərgiləmək istəyən və fəaliyyət istiqaməti sərginin mövzusuna uyğun gələn KOB-lar 8 oktyabr 2024-cü il tarixinədək müvafiq formanı dolduraraq Agentliyə müraciət edə bilərlər: https://bit.ly/3Rbs44I (Qeyd: “İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “Rebuild Karabakh 2024” qeyd olunmalıdır).

Attention to SMBs seeking to promote their products and services at the Restoration, Reconstruction and Development of Karabakh Exhibition!
In order to support the promotion of products and services of SMBs, a special stand will be set up by KOBİA at the "Rebuild Karabakh" Exhibition.
The 4th Azerbaijan International Exhibition for Restoration, Reconstruction, and Development of Karabakh ("Rebuild Karabakh 2024") will take place on October 15-17 at Baku Expo Center.
To support the promotion of products and services of micro, small, and medium enterprises (SMBs), expand sales opportunities, and help build new business connections, the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) will once again participate in the exhibition with a special stand.
SMBs seeking to showcase their products and services at KOBİA's stand free of charge and whose activities align with the theme of the exhibition are eligible to apply to the Agency by filling out the relevant form by October 8, 2024, via the following link:https://bit.ly/3Rbs44I  (Note: In the "Event you wish to participate in" section, "Rebuild Karabakh 2024" shall be specified).