“Bakı KOB evi”ndə “Heydər Əliyev - unudulmaz lider” adlı foto-xalça sərgisi keçirilib
Mayın 10-da “Bakı KOB evi”nin və “Qeyd-Sosial Maarifləndirmə” İctimai Birliyinin birgə təşkilatçılığı ilə KOB evində “Heydər Əliyev - unudulmaz lider” adlı foto-xalça sərgisi təşkil olunub.
Gün ərzində “Bakı KOB evi”nə xidmət üçün müraciət edən sahibkarlar, KOB evində xidmət göstərən dövlət və özəl qurumların əməkdaşları ümummilli lider Heydər Əliyevin həyatını və fəaliyyətini əks etdirən foto-xalçalarla tanış olublar.
Xalçalar üzərində toxunmuş əl işləri hər kəs tərəfindən maraqla qarşılanıb.
Qeyd edək ki, “Heydər Əliyev - unudulmaz lider” adlı foto-xalça sərgisi Bakı şəhərinin bir sıra rayonlarında və regionlarda da keçirilib.

The photo exhibition "Heydar Aliyev: An Unforgettable Leader" was hosted at the Baku SMB House
The photo-carpet exhibition titled "Heydar Aliyev-Unforgettable Leader" was organized, at the Baku SMB House on May 10 with the joint organization of "Baku SMB House" and the Public Association "Note-Social Awareness".
Throughout the day, entrepreneurs applying for services at the "Baku SMB House" and employees of state and private entities providing services at the SMB House familiarized themselves with photo exhibits depicting the life and activities of the national leader Heydar Aliyev.
Handmade  woven   carpets were met with great interest by everyone.
Notably, the photo exhibition titled "Heydar Aliyev-Unforgettable Leader" was also showcased in several districts and regions of Baku city.