“Bakı KOB evi”ndə “Heydər Əliyev - unudulmaz lider” adlı foto-xalça sərgisi keçirilib
Mayın 10-da “Bakı KOB evi”nin və “Qeyd-Sosial Maarifləndirmə” İctimai Birliyinin birgə təşkilatçılığı ilə KOB evində “Heydər Əliyev - unudulmaz lider” adlı foto-xalça sərgisi təşkil olunub.
Gün ərzində “Bakı KOB evi”nə xidmət üçün müraciət edən sahibkarlar, KOB evində xidmət göstərən dövlət və özəl qurumların əməkdaşları ümummilli lider Heydər Əliyevin həyatını və fəaliyyətini əks etdirən foto-xalçalarla tanış olublar.
Xalçalar üzərində toxunmuş əl işləri hər kəs tərəfindən maraqla qarşılanıb.
Qeyd edək ki, “Heydər Əliyev - unudulmaz lider” adlı foto-xalça sərgisi Bakı şəhərinin bir sıra rayonlarında və regionlarda da keçirilib.

10 мая в Доме МСП при совместной организации «Бакинский Дом МСП» и Общественного Объединения «Примечание-Социальное Просвещение» была организована фотовыставка «Гейдар Алиев - незабываемый лидер».
В течение дня предприниматели, обратившиеся за услугой в «Бакинский дом МСП», сотрудники государственных и частных учреждений, обслуживающих дом МСП, ознакомились с фото-коврами, отражающими жизнь и деятельность общенационального лидера Гейдара Алиева.
Изделия ручной работы, сотканные на коврах, были встречены всеми с интересом.
Отметим, что фотовыставка «Гейдар Алиев - незабываемый лидер» также прошла в ряде районов и регионов Баку.