Türkiyənin “Dedeman Holdinq” və "Doğru Holdinq"i ilə görüşdə ölkəmizə biznes və investisiya qoyuluşu və yerli KOB-larla əməkdaşlıq imkanları müzakirə edilib.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov Türkiyənin "Doğru Holdinq"in İdarə Heyətinin sədri Bülent Doğru, “Dedeman Holdinq”in İdarə Heyətinin sədri Rıfat Şükrü Dedeman və “Dedeman Turizm”in İdarə Heyətinin sədri Banu Dedeman ilə görüşüb.
Görüşdə Azərbaycanda biznes və investisiya qoyuluşu, yerli KOB-larla əməkdaşlıq və xidmət sektorunun biznes imkanlarına dair fikir mübadiləsi aparılıb. Həmçinin görüşdə qeyd edilib ki, Türkiyənin tanınmış otel markası olan “Dedeman hotel” bu yaxınlarda Bakıda da fəaliyyətə başlayacaqdır.

Meeting with representatives of "Dogru Holding" and "Dedeman Holding" of Türkiye at KOBİA
At the meeting with "Dedeman Holding" and "Dogru Holding" of Türkiye, business and investment in our country and cooperation opportunities with local SMBs were discussed.
Orkhan Mammadov, Chairman of the Board of the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) met with Bulent Dogru, Chairman of the Board of "Dogru Holding", Rifat Shukru Dedeman, Chairman of the Board of "Dedeman Holding" and Banu Dedeman, Chairman of the Board of "Dedeman Tourism".
At the meeting, prospects were shared on business and investment in Azerbaijan, cooperation with local SMBs and business opportunities of the service sector. At the meeting, it was also highlighted that "Dedeman hotel", a well-known hotel brand in Türkiye, will soon start operating in Baku.