Növbəti “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası Naxçıvanda keçiriləcək
Naxçıvan “KOB FEST”də məhsul və xidmətlərini nümayiş etdirmək istəyən sahibkarlar sentyabrın 26-dək KOBİA-ya müraciət edə bilərlər.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası Naxçıvanda keçiriləcək.
4-6 oktyabr tarixlərində təşkil olunacaq yarmarkada məhsul və xidmətlərini təqdim etmək istəyən Naxçıvan şəhərindən və ətraf rayonlardan olan KOB subyektləri sentyabrın 26-dək Agentliyin saytındakı müvafiq formanı doldurmaqla müraciət edə bilərlər: https://smb.gov.az/az/nav/sergilerde-istiraka-destek (“İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “KOB Fest – Naxçıvan” qeyd olunmalıdır).
KOB-ların yarmarkada iştirak etməsi üçün ödəniş nəzərdə tutulmur.
“KOB FEST” sərgi-satış yarmarkasının məqsədi KOB subyektlərinin istehsal etdiyi məhsul və xidmətləri tanıtmaq və onların satış imkanlarını genişləndirməkdir. Yarmarka çərçivəsində mədəni-əyləncəli proqram və master klasslar da təşkil olunacaqdır.

Очередная выставка-ярмарка «KOB FEST» состоится в Нахчыване
Предприниматели, желающие представить свою продукцию и услуги на «KOB FEST» в Нахчыване, могут подать заявку в KOBİA до 26 сентября.
Очередная выставка-ярмарка «KOB FEST» состоится в Нахчыване и будет организована Агентством по Развитию Малого и Среднего Бизнеса (KOBİA).
Малые и средние предприятия (МСП) из города Нахчыван и прилегающих районов, желающие представить свои товары и услуги на ярмарке, которая состоится с 4 по 6 октября, могут подать заявку, заполнив соответствующую форму на сайте Агентства до 26 сентября: https://smb.gov.az/az/nav/sergilerde-istiraka-destek (в разделе «Мероприятие, в котором вы хотите участвовать», следует указать «KOB Fest – Нахчыван»).
Участие в ярмарке для МСП бесплатно.
Цель выставки-ярмарки «KOB FEST» — продвижение продукции и услуг, производимых МСП, а также расширение их возможностей для сбыта.