Növbəti “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası Naxçıvanda keçiriləcək
Naxçıvan “KOB FEST”də məhsul və xidmətlərini nümayiş etdirmək istəyən sahibkarlar sentyabrın 26-dək KOBİA-ya müraciət edə bilərlər.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası Naxçıvanda keçiriləcək.
4-6 oktyabr tarixlərində təşkil olunacaq yarmarkada məhsul və xidmətlərini təqdim etmək istəyən Naxçıvan şəhərindən və ətraf rayonlardan olan KOB subyektləri sentyabrın 26-dək Agentliyin saytındakı müvafiq formanı doldurmaqla müraciət edə bilərlər: https://smb.gov.az/az/nav/sergilerde-istiraka-destek (“İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “KOB Fest – Naxçıvan” qeyd olunmalıdır).
KOB-ların yarmarkada iştirak etməsi üçün ödəniş nəzərdə tutulmur.
“KOB FEST” sərgi-satış yarmarkasının məqsədi KOB subyektlərinin istehsal etdiyi məhsul və xidmətləri tanıtmaq və onların satış imkanlarını genişləndirməkdir. Yarmarka çərçivəsində mədəni-əyləncəli proqram və master klasslar da təşkil olunacaqdır.

The next "KOB FEST" exhibition-sale fair will be held in Nakhchivan.
Entrepreneurs seeking to showcase their products and services at the Nakhchivan "KOB FEST" can apply to KOBİA by September 26th.
Next  "KOB FEST" exhibition-sale fair will be held in Nakhchivan, organized by the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA).
Small and medium-sized enterprises (SMBs) from Nakhchivan city and surrounding districts seeking to present their products and services at the fair to be held from October 4 to 6, can apply by filling out the relevant form on the Agency's website by September 26: https://smb.gov.az/az/nav/sergilerde-istiraka-destek ("KOB Fest – Nakhchivan" shall be specified in the "Event you wish to participate in" section).
There is no fee required for SMBs to participate in the fair.
The aim of the "KOB FEST" exhibition-sale fair is to promote the products and services produced by SMBs and to expand their sales opportunities.
A cultural and entertainment program, along with master classes, will also be organized within the framework of fair.