Masallı “KOB FEST”də məhsul və xidmətlərini nümayiş etdirmək istəyən sahibkarlar sentyabrın 9-dək KOBİA-ya müraciət edə bilərlər.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası Masallıda keçiriləcək.
13-15 sentyabr tarixlərində təşkil olunacaq yarmarkada məhsul və xidmətlərini təqdim etmək istəyən Masallı və ətraf bölgələrdən olan KOB subyektləri sentyabrın 9-dək Agentliyin saytındakı müvafiq formanı doldurmaqla müraciət edə bilərlər: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1 (“İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “KOB Fest – Masallı” qeyd olunmalıdır).
Mikro və kiçik sahibkarların yarmarkada iştirak etməsi üçün ödəniş nəzərdə tutulmur. “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkasının məqsədi KOB subyektlərinin istehsal etdiyi məhsul və xidmətləri tanıtmaq və onların satış imkanlarını genişləndirməkdir. Yarmarka çərçivəsində mədəni-əyləncəli proqram da təşkil olunacaqdır.

"KOB FEST" Exhibition and Sales Fair to Be Held in Masalli
Entrepreneurs seeking to showcase their products and services at the Masalli "KOB FEST" can apply to the KOBİA by September 9.
The next "KOB FEST" exhibition and sales fair will be held in Masalli, organized by the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA).
Small and medium-sized enterprises (SMBs) from Masalli and surrounding regions seeking to showcase their products and services at the fair, which will be held from September 13-15, can apply by filling out the relevant form on the Agency’s website by September 9: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1  (In the "Event you wish to participate in" section, please indicate "KOB Fest – Masalli").
There is no fee for micro and small entrepreneurs to participate in the fair. The purpose of the "KOB FEST" exhibition and sales fair is to promote the products and services produced by SMBs and to expand their sales opportunities. The fair will also include a cultural and entertainment program.