Masallı “KOB FEST”də məhsul və xidmətlərini nümayiş etdirmək istəyən sahibkarlar sentyabrın 9-dək KOBİA-ya müraciət edə bilərlər.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkası Masallıda keçiriləcək.
13-15 sentyabr tarixlərində təşkil olunacaq yarmarkada məhsul və xidmətlərini təqdim etmək istəyən Masallı və ətraf bölgələrdən olan KOB subyektləri sentyabrın 9-dək Agentliyin saytındakı müvafiq formanı doldurmaqla müraciət edə bilərlər: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1 (“İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “KOB Fest – Masallı” qeyd olunmalıdır).
Mikro və kiçik sahibkarların yarmarkada iştirak etməsi üçün ödəniş nəzərdə tutulmur. “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkasının məqsədi KOB subyektlərinin istehsal etdiyi məhsul və xidmətləri tanıtmaq və onların satış imkanlarını genişləndirməkdir. Yarmarka çərçivəsində mədəni-əyləncəli proqram da təşkil olunacaqdır.

В Масаллы пройдет выставка-ярмарка «KOB FEST»
Предприниматели, желающие продемонстрировать свою продукцию и услуги на «KOB FEST» в Масаллы, могут обратиться в KOBİA до 9 сентября.
Очередная выставка-ярмарка «KOB FEST», организованная Агентством по Развитию Малого и Среднего Бизнеса (KOBİA), пройдет в Масаллы.
Субъекты МСП из Масаллы и прилегающих регионов, желающие представить свою продукцию и услуги на ярмарке, которая состоится 13-15 сентября, могут подать заявку до 9 сентября, заполнив соответствующую форму на сайте Агентства: https://smb.gov.az/az/contact-form/exhibition-form/1  (в разделе «мероприятие, которое вы хотите посетить» следует упомянуть «KOB Fest – Масаллы»).
Для микро-и малых предпринимателей плата за участие в ярмарке не предусмотрена.
Цель выставки-ярмарки «KOB FEST» — продвижение товаров и услуг, производимых субъектами МСП, а также расширение их возможностей для продаж. В рамках ярмарки также будет организована культурно-развлекательная программа.